Skyline kontrast markant ostrý hobľovaný 4m

0 Hodnotenie
51,96 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena51,96 €
Cena bez DPH 43,30 €

Cena za m2

Dostupnosť tovaru do 21 pracovných dní

Vzorkovník farieb

Vyberte si farbu
 Späť na: Skyline Kontrast

Názov: Skyline kontrast

Typ: markant ostrý

Povrch: hobľovaný

Dĺžka: 4m

 

Skyline Kontrast
Skyline kontrast je iný! Skyline kontrast je nový! Moderne navrhnutá drevená fasáda Skyline kontrast otvára ďalšie možnosti architektom, plánovačom, návrharom k ich kreativite: Tí majú možnosť individuálne kombinovať 4 druhy obkladov v rozdielnych šírkach a hrúbkach podľa vlastných predstav! SKYLINE Kontrast Vás zaujme vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu. Profil podčiarkuje rôzne moderné architektonické smery a tiež významne prispieva k izolácii celého obvodového plášťa budovy. Skyline Kontrast je vyrobený zo sibírskeho smrekovca. Táto drevina je už tradične využívaná pre vonkajšie fasády. Vyznačuje sa dlhou životnosťou a odolnosťou. Sibírsky smrekovec na Vás zapôsobí opticky aj technicky vďaka svojej jemnej štruktúre a hrejivej farbe.

Ponúknite fasáde viac seba: Dajte zelenú svojej tvorivosti! SKYLINE kontrast dá každej budove neobyčajný a jedinečný charakter: Jedna fasáda ako druhá? Nikdy viac! So Skyline naberá každá budova individuálny charakter. Dokonca aj vzhľad každej fasády sa mení v závislosti na uhle dopadajúcich slnečných lúčov či samotného pohľadu. SKYLINE Kontrast sa skladá zo štyroch hobľovaných profilov v rôznych šírkach a hrúbkach, ktoré sa pokladajú vertikálne a môžu sa medzi sebou kombinovať. Systém môže byť úplne náhodný alebo podľa daného plánu. Prax ukázala, že náhodnou pokládkou sú docielené oveľa živšie fasády.

Skryté upevnenie
Či už stará alebo nová stavba: Geniálne upevnenie je úplne neviditeľné. Fasáda ako zo sna. K tomu, takto môžete každý objekt opticky a energetickej zhodnotniť! SKYLINE Kontrast je založený na čiernom pere, preto vyniká jeho ľahký vzdušný vzhľad jednotlivých latiek. Montáž sa vykonáva pomocou neviditeľného upevnenie cez pero do konštrukcie. Absencia viditeľného spoja šetrí Váš čas pri montáži. Ako u všetkých produktov z edície Kontrast sú výhodou materiálové a časové úspory z uzavretého systému pero / drážka, ktorý nevyžaduje spodnú UV-fóliu. Vďaka skrytému pripevnenie zostáva pohľadová plocha bez narušenia a neponúka tak poveternostným vplyvom šancu narušiť samotnú plochu fasády.

Sibírsky smrekovec - prírodný alebo ošetrený olejom
Pre zvlášť prirodzený prírodný vzhľad môžete použiť aj poveternostným vplyvom odolný neošetrený sibírsky smrekovec. V tomto prípade Vaša fasáda prirodzene zosivie. Toto šedivenie prebieha ale nerovnomerne na celej fasáde, závisí na expozícií plochy. Ak sa Vám takto nesúmerne sfarbená fasáda nepáči, máte na výber z niekoľkých olejovaných povrchových úprav v prírodných farbách. Tieto nátery oneskoruje prirodzené šedivenie dreva a prispievajú k jednotnej fasáde. Olej na drevo navyše prispieva k prirodzenej odolnosti sibírskeho smrekovca.

 

Viac nájdete na:

Alebo čo si tak vytvoriť si vizualizáciu domu s ľubovoľnou fasádou??? Viac nájdete na: http://www.ladenburger.de/konfigurator/

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť