Trendfuge kontrast markant ostrý hobľovaný 22x96mm 5.1m

Cena za m2

Dostupnosť tovaru do 21 pracovných dní

Vzorkovník farieb

Vyberte si farbu
 Späť na: Trendfuge kontrast

Názov: Trendfuge kontrast

Typ: markant ostrý

Povrch: hobľovaný

Rozmer: 22 x 96mm

Dĺžka: 5,1m

 

Smrekovec je nadčasový materiál s historickou tradíciou, ktorý si vždy našiel svoje uplatnenie v regiónoch s extrémnym podnebím. Sibírsky smrekovec má jemnú štruktúru a hrejivú farbu.

Vďaka kontrastnému peru vzniká jasná štruktúra, ktorá kladie dôraz na lineárny charakter budovy. Na výber máte z dvoch šírok a povrchových štruktúr pre rôzne náhľady a dvoch líniach pokládky.

Šikovný fasádny profil
Predovšetkým je potrebné vyzdvihnúť, že použitie fasádneho profilu KONTRAST značne urýchli výstavbu. Tým sa podstatne znížia náklady. Fasádny profil KONTRAST je vyrobený zo sibírskeho smrekovca, ktorý sa vyznačuje príjemnou kresbou hrčí a hustými letokruhy.

Trendfuge kontrast - Prostredníctvom kontrastného pera vzniká jasná štruktúra, ktorá kladie dôraz na lineárnu charakteristiku budovy.
• vertikálne spáry
• skryté upevnenie
• nie je nutné používať ochrannú UV-fóliu

Trendliner Kontrast
Vo výsledku vyzerá fasádny profil Trendliner ako klasický Rhombus profil s čiernou mezispárou. Vďaka systému pero / drážka nie je nutné používať ochrannú UV-fóliu. Skrutky pre pripevnenie profilu sú skryté.

Trendliner Kontrast Kompakt - s čelným spojom na pero / drážku
Vďaka nepravidelným spojom môže byť Trendliner montovaný rýchlo a takmer bez odrezkov. Medzera medzi jednotlivými kusmi zabraňuje na čelnej strane spoja vzniku vlhkosti, a preto nedochádza ku sfarbenie dreva spôsobenému vysychaním.

TRENDLINER KONTRAST - šikovný fasádny profil, ktorý izoluje a chráni pred poveternostnými vplyvmi. Jemná línia profilu Trendliner je zosilnená čiernym kontrastným perom, ktoré zdôrazňuje architektúru budovy a dáva jej tým moderný vzhľad.